12 грудня 2017
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Понад 1000 учнів Харківщини відвідали профорієнтаційні заходи з початку квітня
 
13.04.2017 версія для друку
Понад 1000 учнів Харківщини відвідали профорієнтаційні заходи з початку квітня

Описание: Описание: C:\Users\volkova.viktoria\Desktop\Загруузки\IMG_9171.JPGБільше 1000 учнів 9-х та 11-х класів із декількох районів Харківської області відвідали профорієнтаційні заходи «Професія твоєї мрії». Школярам допомагали визначитись із найбільш підходящою до їхнього типу характеру та здібностей професію, яка є затребуваною на ринку праці.

За ініціативи Харківського обласного центру зайнятості майже 20 харківських навчальних закладів різного рівня акредитації, в тому числі Харківський центр професійно технічної освіти державної служби зайнятості, беруть участь у ярмарках професій та консультують майбутніх випускників.

«Вибір професії – важливий і відповідальний крок, точніше – тривалий процес, результат якого має величезний вплив на подальше життя молодої людини. Саме тому кожному старшокласнику слід ґрунтовно вивчити це питання, а допоможуть їм у цьому батьки, педагоги, психологи, представники служби зайнятості та учбових закладів, – запевняє директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Під час заходів юним учасникам демонструють анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування, які спрямовані допомогти підліткам зорієнтуватися у світі професій та знайти відповідь на питання «Ким бути в майбутньому?». Презентуються вищі та професійно-технічні навчальні заклади. Розповідають про напрямки навчання, наявність підготовчих курсів тощо. Основну роль у цьому процесі відведено Харківському центру профтехосвіти ДСЗ, який навчає за 26 професіями.

Фахівці служби зайнятості розкривають школярам суть різних професій, знайомлять з паспортами підприємств, різноманітними інформаційними матеріалами з пошуку роботи.

Діти проходять комп’ютерну діагностику на визначення своїх професійних інтересів, нахилів та можливостей. Беруть активну участь у тестуванні. Це допомагає глибше зрозуміти себе та оточуючих.

Кожен учасник заходу міг залишити відгук про проведений захід. Такий формат проведення профорієнтаційних заходів дає можливість за короткий час надати максимум необхідної інформації великій кількості випускників. На думку відвідувачів, такі заходи дають змогу, якщо й не визначитися з вибором майбутнього фаху остаточно, то, в будь-якому разі, зробити перші кроки в цьому напрямку.

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати