17 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Новини

Протягом 9 місяців за сприяння Служби зайнятості працевлаштовано понад 8000 людей з інвалідністю
 
10.10.2017 версія для друку
Протягом 9 місяців за сприяння Служби зайнятості працевлаштовано понад 8000 людей з інвалідністю

За сприяння служби зайнятості по всій Україні нову роботу знайшли понад 8 тисяч безробітних осіб з особливими потребами, з них 228 демобілізованих учасників АТО. І це всього за 9 місяців поточного року.

Характерним прикладом активної роботи з даною категорією осіб на ринку праці є робота Служби зайнятості на Черкащині. Так, з початку року за сприянням у працевлаштуванні до обласної служби зайнятості звернулося 1701 особа, з яких 118 осіб – демобілізовані учасники АТО, які отримали інвалідність під час бойових дій. Понад 450 осіб протягом 9 місяців 2017 року були працевлаштовані.

Про це повідомив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

Окрім послуг з працевлаштування, більше 150 людей з особливими потребами у Черкаській області пройшли професійне навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. З них 115 осіб вже завершили навчання та працевлаштовані.

За словами Г. Дендемарченка такої результативності, всього за 9 місяців поточного року, вдалося досягти завдяки скоординованим діям служби зайнятості, роботодавців, органів виконавчої влади, благодійних та громадських організацій тощо.

Обласна служба зайнятості тісно співпрацює з громадськими організаціями, що опікуються питаннями людей з особливими потребами. Так, більше п’яти років, Черкаський МЦЗ співпрацює з ГО «Спілка батьків молоді з інвалідністю „Перспектива”», яка займається доглядом за молоддю з обмеженими фізичними можливостями. Співпраця з міським центром зайнятості полягає в підборі працівників з числа зареєстрованих безробітних на громадські роботи, під час яких безробітні допомагають налагодити повсякденний побут дітей з інвалідністю, вчать спілкуватися, супроводжують їх на культурно-масові заходи міста, допомагають розкрити свої таланти.

Люди з особливими потребами, які шукають роботу за допомогою Служби, також мають можливість тимчасового підробітку. Тому їх залучають до громадських робіт та робіт тимчасового характеру. В цьому році вже 239 осіб прийняли участь у виконанні таких робіт у Черкаській області. Основними «замовниками» даного виду послуг є Черкаське учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих «УТОС», благодійні організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та «Від серця до серця».

Показовими прикладами співпраці обласної служби з роботодавцями у напрямку працевлаштування людей з особливими потребами є Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, підприємства «Ременерго», «Центренерго» та «ЧЕРКАСИТАРА» і «Фаворит-2020» Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Рух за рівні можливості».

 

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати