17 сiчня 2018
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
Головна » Прес-центр » Історії успіху!

Історія успіху: Підприємець з Прилук започаткував власну справу з вирощування екологічно чистих продуктів
 
21.09.2017 версія для друку
Історія успіху: Підприємець з Прилук започаткував власну справу з вирощування екологічно чистих продуктів

Нещодавно в місті Прилуки, що на Чернігівщині, колишній безробітний, а нині приватний підприємець Андрій Деркач почав вирощувати екологічну продукцію. Тож віднедавна у жителів міста з’явилася можливість купувати якісні томати, кабачки та цукрову кукурудзу, які є не лише дешевшими за привозну продукцію, а й екологічно чистими.

Після закінчення Київського національного університету ім. Т.Шевченка чоловік працював у приватного підприємця, згодом строк дії трудового договору закінчився, і постало питання подальшого працевлаштування. Тож чоловік звернувся до Прилуцького міськрайонного центру зайнятості за допомогою в працевлаштуванні. За направленням служби зайнятості Андрій пройшов навчання на курсах цільового призначення «Підприємець-початківець», вдало захистив бізнес-план «Вирощування овочів, баштанних культур та коренеплодів», відкрив підприємницьку діяльність і почав працювати.

Вирощування  овочів справа не з легких, яка потребує багато часу, фізичних сил та чималих фінансових вкладень. Людський ресурс – це основа будь якої справи, тому у вирощуванні городини Андрію допомагає не лише його родина, а також наймані працівники.

У планах молодого підприємця поступове збільшення посівної площі, що сприятиме збільшенню обсягів продукції. Тож згодом смачну та корисну городину зможуть скуштувати не лише мешканці міста Прилуки, а й жителі Чернігівської області.

Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
31.01.2017
У БУЧАЦЬКОМУ РЦЗ - МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ
У Бучацькому районному центрі зайнятості для 29 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю філії "Бучацький райавтодор"
далi »
31.01.2017
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію "Випускник" для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.
далi »
31.01.2017
Альтернатива зайнятості - служба за контрактом
У Березанському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі начальника відділення комплектування Березанського РВК
далi »
31.01.2017
День відкритих дверей у Врадіївському РЦЗ
На допомогу у вирішенні питання професійного самовизначення був направлений День відкритих дверей для учнів 10-го класу ЗОШ № 3 у Врадіївському районному центрі зайнятості
далi »
31.01.2017
Підберемо кадри разом
Нещодавно в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості було проведено 2 міні-ярмарки вакансій на замовлення ПАТ "ЗАВОД "ФРЕГАТ"
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати