26 вересня 2016
Про ДСЗ Про правління Фонду Прес-центр Нормативно-правова база Статистична інформація Доступ до публічної інформації Державні закупівлі
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Логін
Пароль
Увійти  
  • Новини
  • Історії успіху!
  • Огляд ЗМІ
  • Безробіття у світі
Сергій Кравченко розповів про інноваційні проекти з реформи Служби зайнятості під час Міжнародного інвестиційного форуму у Харкові
В рамках реформи служби зайнятості вже у найближчий час планується розпочати розробку краудфандінгової платформи для залучення інвестицій у розвиток малого бізнесу, а також планується запустити іннованційний веб-портал, який буде якісно відрізнятись від усіх присутніх на ринку сайтів пошуку роботи  »
23.09.2016
На робочій зустрічі у службі зайнятості обговорили проблеми працевлаштування учасників АТО
23 вересня у Києві в.о. Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко зустрівся з фахівцями базових центрів зайнятості, які безпосередньо здійснюють надання соціальних послуг демобілізованим учасникам АТО  »
23.09.2016
Для першого в Україні заводу із виробництва органічної молочної продукції служба зайнятості підібрала 119 професіоналів
За два роки існування підприємства "Органік Мілк" на Житомирщині до служби зайнятості було подано звіти про потребу в робочій силі на 140 вакансій, з них 119 вакансій було укомплектовано за допомогою служби зайнятості  »
23.09.2016
Харківщина стала другим регіоном, де прогнозуватимуть тенденції попиту на професії
Науковці Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості завершили дослідження тенденцій попиту на професії у пілотному регіоні - Житомирській області. Наступною для експерименту обрано Харківщину.  »
22.09.2016
За сприяння служби зайнятості 1500 осіб працевлаштовані на підприємство з виготовлення бортових мереж для Audi та Volkswagen
За останніх три роки за сприяння Тернопільської обласної служби зайнятості на товариство з обмеженою відповідальністю "СЕ Борднетце Україна" працевлаштовано 1576 осіб. Підприємство спеціалізується на виготовленні суцільних кабельних мереж для автомобілів Фольксваген та Ауді.  »
22.09.2016
Служба зайнятості України підписала Меморандум з Міністерством національної економіки Угорщини
21 вересня у Будапешті Державна служба зайнятості України та Міністерство національної економіки Угорщини підписали Меморандум про взаєморозуміння.  »
21.09.2016
Валерій Ярошенко презентував плани реформування служби зайнятості фахівцям Світового банку
21 вересня у Києві відбулася робоча зустріч в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) В.Ярошенка з представником місії Світового банку А.Сафір.  »
21.09.2016
Під час робочого візиту до м. Миколаєва Міністр соціальної політики Андрій Рева приділив увагу профорієнтаційній роботі з дітьми-інвалідами
Сьогодні, 20 вересня, в рамках робочого візиту до міста Миколаєва, міністр соціальної політики Андрій Рева відвідав Центр дитячої ортопедії та реабілітації, який є структурним підрозділом Державного комплексу ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів.  »
20.09.2016
Ким бути і яку професію здобути? - служба зайнятості влаштувала захід для черкаських старшокласників
У Черкасах більше 2 000 майбутніх випускників пройшли професійні тести на визначення свого майбутнього фаху. Під час святкування Дня міста Черкас, обласною службою зайнятості спільно з Департаментом соціального захисту населення міста організовано "Ярмарок професій" під час якого 8 вищих та професійно-технічних закладів міста презентували свої вузи.  »
20.09.2016
Новини  >>>
Історія успіху: кулінар-аматор з Луганщини став бізнесменом завдяки службі зайнятості
Через військовий конфлікт на Сході уродженець Луганщини Михайло Лучкін був змушений разом із сім'єю змінити місце проживання. Переїхавши на Харківщину, звернувся до Валківського районного центру зайнятості за допомогою, адже знайдена самостійно робота "оператора колл-центру" не приносила задоволення та гарних заробітків.  »
22.09.2016
Історія успіху: завдяки службі зайнятості демобілізований боєць АТО відкрив бізнес з продажу сонцезахисних систем
33-річний Андрій Галах почав службу в армії наприкінці січня 2015 року. Під час четвертої хвилі мобілізації чоловік потрапив у 169 Навчальний центр "Десна", де вчився на Заступника командира бойової машини навідника-оператора БМП-2. Після закінчення навчання Андрія розподілили у 30-у механізовану бригаду, яка в той час охороняла рубежі поблизу Дебальцева, а саме Світлодарськ та околиці Троїцького. На цих позиціях чоловік протягом року прослужив заступником командиру взводу. Після 12 місяців на передовій бригаду Андрія вивели на Яворівський полігон, звідки він був демобілізований. Вдома чоловіка чекала дружина та шестирічна дочка.  »
12.09.2016
Історія успіху: демобілізований учасник АТО відкрив бізнес з реалізації м'ясних продуктів
Олександр Киян протягом декількох років проходив службу у Звенигородському райвідділі Управління Міністерства внутрішніх справ. Після скорочення штату чоловік брав участь у антитерористичній операції й був демобілізований у 2015 році.  »
07.09.2016
Історія успіху: У Вінниці демобілізований учасник АТО відкрив бізнес з ремонту автотранспортних засобів
Максим Самохвалов був направлений у зону АТО з Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, де проходив службу. Одразу після демобілізації у лютому цього року він звернувся до Ленінського районного центру зайнятості у Вінниці аби знайти роботу. Підходящого місця не знайшлося, тому фахівці порекомендували чоловіку відвідати семінар "Як розпочати власний бізнес".  »
05.09.2016
Історія успіху: за сприяння служби зайнятості колишня безробітна відкрила школу англійської мови
У липні минулого року Валентина Мельник звернулася за допомогою у працевлаштуванні до Куликівського районного центру зайнятості, що на Чернігівщині. Довго на обліку жінка не затрималась: відвідавши семінари з орієнтації на підприємництво, вона вирішила спробувати себе в бізнесі.  »
01.09.2016
Історія успіху: як безробітний з Тернопільщини відкрив власний магазин
Олександр Брощак довгий час працював продавцем непродовольчих товарів у ТОВ "Гараж мобайл груп", але через скорочення штату залишився без роботи. У січні цього року чоловік звернувся до Бучацького районного центру зайнятості на Тернопільщині за допомогою у пошуку роботи.  »
17.08.2016
Історія успіху: переселенець із Донецька відкрив у Маріуполі бізнес із доставки питної води
У 2014 році Олександр Бутов залишив у Донецьку дім, бізнес, яким займався близько 10 років, і переїхав з сім'єю до Маріуполя. На новому місці чоловік мусив розпочинати все з нуля.  »
04.08.2016
Історія успіху: вчора - військовий, сьогодні - вправний господарник
У лютому 2016 року учасник АТО Олександр Мацюк був демобілізований за станом здоров'я: інвалідність 3 групи внаслідок контузії. Чоловік відбував службу у Барській військовій частині. Одразу після демобілізації він звернувся до Барського районного центру зайнятості у Вінницькій області за допомогою у пошуку роботи.  »
29.07.2016
Історія успіху: за сприяння служби зайнятості жінка з окупованого Алчевська відкрила у Херсоні агентство з нерухомості
З початком війни Наталя переїхала з двома дітьми до Херсону. Жінка встигла забрати лише речі першої необхідності.  »
26.07.2016
Історії успіху!  >>>
У Черкасах відкривається унікальна лабораторія для підготовки багатопрофільних фахівців
У ЧДТУ починає роботу міжфакультетська лабораторія, де студентів трьох факультетів, крім основної спеціалізації, навчатимуть сучасним методам GPS-моніторингу - інноваційному методу контролю роботи компаній-перевізників.  »
23.09.2016
Від сучасного рабства не застрахований ніхто
Щоб потрапити в неволю, інколи не потрібно перетинати кордон.  »
23.09.2016
За кожне робоче місце - подяка від держави
80 відсотків експорту з Рівненщини - це експорт до країн ЄС. Своє "вікно в Європу" підприємці "прорубали" протягом останніх трьох років.  »
23.09.2016
Ким будеш, старшокласнику? Стартувала апробація програми "Абітурієнт"
Нещодавно стартувала апробація комплексної профорієнтаційної діагностичної програми для старшокласників "Абітурієнт", у якій беруть участь 12 шкіл Києва, Черкас і Київської області.  »
22.09.2016
Чому співробітники не йдуть на лікарняний
Виявляється, українці не самотні в своєму "трудоголізмі" (публікується мовою оригіналу).  »
22.09.2016
Яку роботу українці шукають в інтернеті?
Найбільше вакансій в уанеті пропонується для працівників торгівлі, будівництва, транспорту і ресторанного бізнесу (публікується мовою оригіналу).  »
22.09.2016
Ринок праці: які професії популярні цієї осені
З приходом осені багато українців почали підшукувати собі нову роботу, а студенти з новим навчальним роком - можливість побудувати кар'єру або просто підзаробити.  »
21.09.2016
Експерт розповіла, як розпізнати недобросовісних роботодавців
Тривалий період пошуку нової роботи і конкуренція серед претендентів на ринку праці штовхають українців на необдумані вчинки в процесі працевлаштування. Багато хто забуває про елементарну обережність і уважність, як наслідок, нерідко стають легкою здобиччю шахраїв (публікується мовою оригіналу).  »
21.09.2016
"Нелегали" офіційно оформили трудові відносини
Працівники Головного управління ДФС у Херсонській області, спільно з представниками виконавчої та місцевої влади, за вісім місяців 2016 року встановили 11 372 особи, праця яких використовувалась без належного оформлення трудових відносин та сплати податків.  »
21.09.2016
Огляд ЗМІ  >>>
У Данії відчувається гострий брак кваліфікованих кадрів
Данський ринок праці вичавлений до останньої краплі. Місцева молодь уникає професійної роботи, біженці - є напівграмотними (публікується мовою оригіналу).  »
23.09.2016
Рівень безробіття в Ізраїлі знизився до 4,6%
Такими є дані центрального статистичного бюро (публікується мовою оригіналу).  »
23.09.2016
ЄЦБ: зайнятість в країнах єврозони перевищила очікування
Рівень зайнятості в єврозоні збільшується швидше, ніж очікувалося раніше (публікується мовою оригіналу).  »
22.09.2016
До кінця року 1,5 тис. сімей в Азербайджані скористаються програмою самозайнятості - міністр
Про це сказав в середу журналістам міністр праці та соціального захисту населення Салім Муслимов (публікується мовою оригіналу).  »
22.09.2016
Безробіття в Австрії б'є піввіковий рекорд
Кількість безробітних в країні в серпні збільшилася до 389 тис. осіб, що стало найвищим з 1950-их років показником (публікується мовою оригіналу).  »
21.09.2016
Безробіття в Фінляндії впало до 7,2%
У серпні в Фінляндії стало майже на 30 тисяч менше непрацевлаштованих громадян (публікується мовою оригіналу).  »
21.09.2016
Яким бізнесом займаються білоруські безробітні?
За даними управління політики зайнятості Мінпраці Білорусі, в січні-серпні нинішнього року 1 117 безробітним були надані субсидії на організацію власного бізнесу (публікується мовою оригіналу).  »
20.09.2016
На "Дорожню карту зайнятості-2020" в 2016 році направлено 128,4 млн тенге
Міністр охорони здоров'я і соціального розвитку РК Тамара Дуйсенова доповіла на засіданні уряду РК про ситуацію на ринку праці і зайнятості населення (публікується мовою оригіналу).  »
20.09.2016
Мінімальна зарплата у Польщі суттєво зростає
Польща збільшує мінімальну заробітну плату до 2000 злотих на місяць.  »
19.09.2016
Безробіття у світі  >>>
Новини з Веб-сайтів РегЦЗ
23.09.2016
Економічна екскурсія на тролейбусі для дошкільнят
Для вихованців Луцького дошкільного навчального закладу "Дивосвіт" день 23 вересня не був подібним на інші...
далi »
23.09.2016
Спільна профорієнтаційна робота Погребищенського РЦЗ та відділу освіти
22 вересня директор Погребищенського районного центру зайнятості Олександр Віцінський взяв участь у нараді відділу освіти райдержадміністрації з директорами шкіл Погребищенського району
далi »
23.09.2016
Міжнародний Фонд "Карітас України" вивчає перспективи положення ВПО на ринку праці Дніпропетровщини
23 вересня 2016 року у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості пройшло глибинне інтерв'ю представника Міжнародного благодійного фонду "Карітас України"
далi »
23.09.2016
Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України
На базі Арбузинського районного центру зайнятості відбувся семінар за участю начальника відділення навчального обліку районного військового комісаріату Сергія Кліменка
далi »
23.09.2016
БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ
Жителі Корюківщини, зокрема безробітні громадяни, за потреби мають змогу безкоштовно отримати фахову правову допомогу.
далi »
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Державної служби зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати