25 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
Фотоконкурс "Я і моя професія". До уваги учнів!
Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції "Випускник-2018", що проходить по області в період з 2 жовтня по 30 листопада 2017 року, проводиться профорієнтаційний фотоконкурс "Я і МОЯ ПРОФЕСІЯ" »
В області стартує акція "Випускник-2018"
З метою формування у молоді установки на активність самопізнання як основу вибору професії; ознайомлення зі світом професій та особливостями ринку праці, розширення кругозору щодо змісту і вимог професії до людини; ознайомлення з правилами вибору професії Черкаська обласна служба зайнятості проводить акцію "Випускник - 2018", яка триватиме з 2 жовтня по 30 листопада 2017 року »
Якщо ви мрієте зробити життя людей безпечнішим - вступайте до лав патрульної поліції - пропонується 170 вакантних посад!
Починаючи з 17 липня у Черкасах та Умані стартує набір в патрульну поліцію. Заяви на участь у конкурсі приймаються на офіційному сайті патрульної поліції https://patrol.police.gov.ua »
ЕЛЕТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України, зробивши декілька кліків он-лайн (www.dcz.gov.ua/EReception/#/about). Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому можливість віддалено зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості »
На Черкащині стартував пілотний проект МОП з подолання незадекларованої праці
Міжнародна організація (МОП), Європейський союз привертають увагу до проблеми неформальної економіки і незадекларованої праці, що на сьогоднішній день є однією з найпотужніших перешкод для країн у забезпеченні гідної праці і більш високих темпів економічного зростання. Боротьба за істотне скорочення й обмеження нелегальної зайнятості - один з пріоритетних напрямів державної політики, адже функціонування "тіньової" зайнятості чинить істотний вплив на всі аспекти соціально-економічної діяльності країни. У рамках проекту МОП "зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу" у Черкаській області пілотувала інспекційна кампанія з виявлення незадекларованої праці. Кампанія має проводитися у 4 областях України: Черкаська, Львівська, Одеська, Херсонська »
Постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 "Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції"
Постанова КМУ про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції »
Питання про застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні обговорювалися в обласній службі зайнятості
25.09.2017
У зв'язку з внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій, днями, на базі Черкаського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для роботодавців. Участь у заході взяли представники управлінь Держпраці, міграційної служби в Черкаській області, підприємств, установ, організацій, які використовують працю іноземних громадян та фахівці базових центрів зайнятості »
Молодь Драбівщини майбутню професію обирає вже сьогодні
25.09.2017
"Для того щоб допомогти молоді стати в житті по-справжньому успішними людьми, працівники центру зайнятості завжди нададуть необхідні поради і допомогу, посприяють свідомому вибору фаху. Але насамперед, підростаючому поколінню обов'язково потрібно дбати про своє здоров'я, старанно вчитися, цікавитися світом професій, задумуватися над професійним самовизначенням та цікавитися життям успішних людей, які будуть слугувати прикладом для наслідування", - з такими словами звернувся до 30 старшокласників Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що на Драбівщині, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Володимир Педаш »
Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи 25 вересня 2017 року
25.09.2017
З метою сприяння професійному самовизначенню безробітної молоді 25 вересня (понеділок) о 10.00 у приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості (смт Катеринопіль, вул. Соборна, 55 а) відбудеться семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)» »
Творча та багатогранна професія перукаря
22.09.2017
Індустрія краси невпинно розвивається. І професії фахівців, які працюють у цій сфері, завжди були затребуваними та цінувалися клієнтами. Успішні перукарі - ті, які люблять свою роботу й передають це відчуття своїм відвідувачам. Одним із навчальних закладів Черкаської області, який готує висококваліфікованих майстрів - перукарів (перукарів - модельєрів) є Східноєвропейский університет економіки і менеджменту. За направленням обласної служби зайнятості протягом 5 місяців здобували цю цікаву професію 9 безробітних »
Вибір професії
В області стартує акція "Випускник-2018"
22.09.2017
З метою формування у молоді установки на активність самопізнання як основу вибору професії; ознайомлення зі світом професій та особливостями ринку праці, розширення кругозору щодо змісту і вимог професії до людини; ознайомлення з правилами вибору професії Черкаська обласна служба зайнятості проводить акцію "Випускник - 2018", яка триватиме з 2 жовтня по 30 листопада 2017 року »
Огляд ЗМІ
Майстерня сільських ініціатив чекає на проекти черкащан
25.09.2017
Програма неформальної освіти "Майстерня сільських ініціатив" розпочала набір заявок на участь від сіл та ОТГ Черкащини »
Служба зайнятості підбила підсумки роботи за 8 місяців та окреслила пріоритетні завдання
22.09.2017
Протягом січня-серпня 2017 року (у порівнянні з відповідним періодом 2016 року) зросла на 16% кількість вакансій у базі даних служби зайнятості (до 723 тис.). Зростання кількості вакансій відбулося в усіх регіонах. На 8% збільшилась чисельність осіб, яких було забезпечено роботою – до 537 тис., з яких 43% працевлаштовано оперативно до надання статусу безробітних. Зросла майже на 2% кількість безробітних, які проходили професійне навчання (до 124 тис. осіб). На 10% зросла кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти Служби (становить 30 тис. осіб). Разом із тим у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 171 тис. осіб, що на 2% менше, ніж у січні-серпні минулого року »
Профнавчання
ПЕРЕЛІК професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер
Інформація про перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер »
Корисно шукачам роботи
Перший робочий день - правильний старт…
22.09.2017
Ви успішно пройшли співбесіду і ось настав той день, коли вам необхідно приступити до виконання своїх обов'язків на новій роботі. Перший робочий день - це завжди сильний стрес для будь-якої людини. Однак, саме в перший день дуже важливо залишатися спокійним і впевненим у своїх силах, адже ваше головне завдання - показати себе як професіонала і справити гарне враження »
Мультсеріал "Пошук роботи"
Серія 22. Як говорити про зарплату на співбесіді
14.06.2017
Анонси подій
22.09.2017
22.09.2017
18.09.2017
04.09.2017
20.02.2017
20.02.2017
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Бронювання послуг в он-лайн режимі  »
Канал Черкаського обласного центру зайнятості
Електронний інтернет-ресурс  »
Сторінка Черкаського обласного центру зайнятості
Соціальна мережа  »
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
25.09.2017
25.09.2017
25.09.2017
25.09.2017
04.08.2017
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
Опитування
На Вашу думку, які дії можуть прискорити отримання бажаної роботи?
Розміщення в інтернет-мережі особистого відеорезюме
Отримання додаткових знань шляхом перенавчання або підвищення кваліфікації
Знайомі
Участь у спеціалізованих семінарах з техніки пошуку роботи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати